;
بستن

ده مدل از پر‌فروش ترین لباس‌های عروس برند ازازی

سونا هاشم پور

در این نوشته به معرفی ده مدل از پر‌فروش ترین لباس‌های عروس برند ازازی در سال 2019 به ترتیب پر‌طرفدار بودن مدل‌ها می پردازیم.

مدل پر‌طرفدار شماره ی 10:

مدل جاکینتا بی جی JACINTHA BG که در رده ی دهم لیست ما قرار دارد، یک لباس عروس ظریف و دلنشین است که دارای یک دامن توری تشکیل شده از لایه های نامتقارن موج دار می باشد که تمام سطح دامن را می پوشانند.لایه های توری که به صورت آبشاری تا پایین دامن ادامه دارند برای این لباس زیبا پایین تنه ای فوق العاده را به وجود آورده اند. بالا تنه ی پر زرق و برق لباس و کمربندی که دارای جزئییات سنگ و مهره می باشد جلوه ی ویژه ای به این لباس بخشیده است.

لباس عروس

 

مدل پر‌طرفدار شماره ی 9:

مدل ساسکیا بی جی SASKIA BG که رده ی نهم را به خود اختصاص داده است، یک لباس عروس فوق العاده زیبا با زنجیرهایی منحصر بفرد از جنس کریستال است که از شانه های لباس آویزان شده اند. این لباس اندامی و دارای دامنی ماهی شکل است.

اپلیکه های روی پارچه ی توری لباس طوری کار شده اند که برجستگی ها و انحناهای بدن شما را به صورت زیبایی به نمایش بگذارند. یک لایه ی توری براق نیز رویه ی لباس را به احاطه ی خود درآورده است. با وجود زنجیرهای ظریف و جلوه ای دراماتیک در پشت حریری لباس، این لباس عروس می تواند انتخابی خارق العاده برای هر عروسی باشد.

لباس عروس

 

مدل پر‌طرفدار شماره ی 8:

مدل سیدنی بی جی SYDNEY BG که در رده ی هشتم قرار دارد، با توری مهره دوزی شده و یک دامن راسته، یک مدل لباس عروس سبک و ظریف است که به شما هنگام حرکت از میان مهمانان و دوستانتان حس راحتی بی نظیری می بخشد.

بالاتنه ی یقه هفت آن با توری تزیین شده است که روی آن با دست پولک دوزی و مروارید دوزی شده است. کمر لباس عروس که به صورت ردیفی پولک دوزی شده است به زیبایی بالا تنه و پایین لباس شما را به هم وصل می کند. دامن راسته ی لباس امکان راحتی در هنگام رقص را برای عروس خانوم فراهم می کند، همچنین برای جذابیت بیشتر، لباس بصورت دنباله دار طراحی شده است.

لباس عروس

 

مدل پر‌طرفدار شماره ی 7:

شماره ی 7 لیست متعلق به مدل نیلا بی جی NYLA BG می باشد. مدل لباس عروس جالب توجه نایلا، با یک طراحی راسته ترکیبی از توری و ابریشم ظاهری مسحور کننده دارد. بالا تنه ی یقه هفتی لباس با بندهای پولکی و پلدوزی روی توری لباس مزین شده است و پشت لباس در هر طرف دارای دو بند پولک دوزی شده می باشد. زیبایی لباس با کمری از جنس ابریشم و دنباله ای ظریف در دامن لباس دو چندان شده است.

لباس عروس

 

مدل پر‌طرفدار شماره ی 6:

جایگاه ششم لیست ما متعلق به لباس عروس مدل ایندی بی جی INDIE BG می باشد. ایندی یک لباس عروس آستین بلند دوست داشتنی است که بالا تنه ی توری آن دارای کاپ سینه ی نود (Nude) می باشد. طراحی این لباس با یقه ی هفتی بلند و یک توری زیبای آنتیک، تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک می باشد. طراحی پوشیده ی پشت لباس که با دکمه های قطاری در وسط آن تکمیل شده است، جلوه ای کلاسیک و دوست داشتنی به لباس می بخشد.

لباس عروس

 

مدل پر‌طرفدار شماره ی 5:

مدل لباس عروس ژولین بی جی JOLENE BG پنجمین مدل لباس عروس پرطرفدار از برند ازازی است. مدل لباس عروس رومانتیک ژولین، دارای اپلیکه های دست دوز روی توری بالا تنه ی لباس است و یقه ی آن به شکل هفتی یا وی شکل عمیق می باشد. دامن توری ظریف آن حالت راسته دارد که با لایه های توری نفیس پوشانده شده است و دنباله ی ظریف دامن به آن نمایی رویایی بخشیده است. ژولین یک مدل لباس عروس افسانه ای کلاسیک برای یک عروس امروزی است.

لباس عروس

 

مدل پر‌طرفدار شماره ی 4:

مدل لباس عروس شماره ی چهار مدل فانتزیا بی جی FANTASIA BG است. مدل فانتزیا یک لباس عروس با اورگانزا و توری نفیس با خط یقه ی مخفی و دامن دنباله دار پفی می باشد. پشت لباس دارای دکمه ی قطاری تزئیینی است و با زیپ بسته می شود. ردیف های براق پولکی، درخشندگی جذابی به لباس بخشیده است که ظرافت و شیکی این لباس عروس را چند برابر کرده است.

لباس عروس

 

مدل پر‌طرفدار شماره ی 3:

حالا می رسیم به سه شماره ی اول این لیست. مدل هانی بی جی HONEY BG یعنی سومین لباس عروس پرطرفدار برند ازازی، یک لباس عروس کلاسیک مدل ماهی دنباله دار با یقه ی وی شکل باریک می باشد. توری اپلیکه دار بالا تنه ی لباس که با ظرافت تا پایین آن ادامه پیدا کرده است، نمایی طبیعی و رمانتیک برای لباس ایجاد کرده است. قسمت پشت لباس که ظرافتی کلاسیک دارد با دکمه های قطاری در قسمت وسط لباس که درست بر روی ستون فقرات قرار دارد، پوشیده شده است. حاشیه های فریبنده ی لباس و دامن دنباله دار آن، لباس را دارای جلوه ای فوق العاده کرده است. ترکیب همه ی جزئییات لباس باهم، آن را به لباس عروسی نفیس و دوست داشتنی تبدیل کرده است.

لباس عروس

 

مدل پر‌طرفدار شماره ی 2:

دومین لباس عروس پرطرفدار برند ازازی، مدل لباس عروس ائودورا EUDORA BG می باشد که یک لباس عروس ممتاز و ساده است و دارای آستر کشی و رویه ی توری می باشد. این لباس عروس دارای اپلیکه های توری است که از بالا تنه شروع شده اند و تا پایین لباس ادامه دارند. همچنین اپلیکه های لباس پولک دوزی شده اند که باعث برق زدن این لباس خوش استایل می شود و آستین های لباسهای که از شانه های لباس شروع می شوند به صورت مخفی به یقه و سر آستین لباس متصلند.

لباس عروس

 

مدل پرطرفدار شماره ی 1:

و بلاخره رسیدیم به شماره ی یک لیست پرطرفدارترین لباسهای عروس برند ازازی، یعنی لباس عروس مدل سدونا بی جی SEDONA BG. لباس عروس سدونا یک لباس با استایل فوق العاده رمانتیک و دامن پرنسسی است. یقی لباس وی شکل عمیق است که دارای یک تور مخفی نگهدارنده ی یقه می باشد. لایه ی توری که روی لباس را پوشانده است شامل اپلیکه هایی با سایزهای مختلف است.

منجوق دوزی هایی که در بالاتنه و پایین تنه ی لباس قرار دارند باعث درخشش هرچه بیشتر این استایل منحصر بفرد شده است.

لباس عروس

برند ازازی (Azazie) که در سن خوزه ی کالیفرنیای آمریکا واقع شده است، یک فروشگاه اینترنتی ارائه دهنده ی انواع لباس عروس، لباس ساقدوشهای عروس و اکسسوری های مناسب عروس است. این برند بخاطر عرضه ی محصولات با کیفیت و خدمات فوق العاده ی پس از فروشی که به مشتریان خود ارائه می دهد توانسته است صدها نظر5 ستاره درسایت The Knot کسب کند. درواقع این برند توانسته است عنوان برترین برند لباس عروس به انتخاب زوجهایی که تازه ازدواج کرده اند در سایت The Knot را به دست آورد.

سونا هاشم پور

نظراتنوشتن نظر