;
بستن

معرفی برند لباس عروس برتا

سونا هاشم پور

برند لباس عروس برتا، یک برند تخصصی لاکچری لباس عروس و لباس شب است. تنها طراح خانه ی مد برتا خانم برتا بالیلتی 56 ساله می باشد که اصالتا مصری و زاده‌ی قاهره است. همچنین خانوم برتا دانش آموخته‌ی رشته‌ی مد و فشن هستند.

 

استایل

سبک طراحی برتا یک سبک طراحی استایل آوانگارد می باشد که همواره سعی در درنوردیدن مرزها و محدوده‌های دنیای مد و فشن را دارد. برتا مشهور به طراحی های مدرن و جسورانه می باشد. خانوم برتا علاوه بر طراحی همه ی کالکشن های برند، در استودیوی خود تا به امروز بر تمامی مراحل تولید تا عرضه نظارت داشته است.

برتا با طراحی های هنرمندانه ی خود توانست به سرعت در دنیای مد و فشن پیشرفته و ستاره شود و کارآزموده ترین طراحان و بلاگرهارا شگفت زده کند. کالکشن های او همواره در دنیای فشن مورد تحسین واقع شده اند و جزء مدرنترین طراحی‌های دنیای فشن شناخته شده اند.

استایل

مدیر عامل و موسس برند بین المللی برتا آقای نیر موسکویچ، داماد خانوم برتا می باشد. خانه ی مد برند برتا امروزه دارای سه خط تولیدی و عملیاتی بین المللی، با بیش از 150 توزیع کننده در سراسر جهان از جمله آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا، آسیا و استرالیا می باشد.

لباس عروس

در نمایشگاه‌های های لباس عروس برتا، همه ی کالکشن های جدید و قدیمی برتا موجود می باشد. در این نمایشگاه ها جادوی پشت پرده ی خانه‌ی به سرعت در حال رشد مد برتا برای استایلیستهای افراد مشهور، طراحان و عروسان آینده نمایش داده می شود.

لباس عروس

افراد مشهور و سلبریتی‌ها:

از میان افراد مشهوری که لباس‌های عروس یا شب برتا را پوشیده اند می توان به کیسی ماسگریوز، مادلین بریور، جکی کروز، الکس مورل، الکس مورگان، نیکولت ون دام، مروه بولگور و دختر شایسته ی سابق انگلستان نیو جنینگز اشاره کرد.

همچنین برند برتا در شو‌رئالیته ی عروسان با استایل شرکت کرد که قرار بود در ژوئن سال 2015 از شبکه ی TLC آمریکا پخش شود.

اولیویا جوردن دختر شایسته ی آمریکا نیز در رقابت های میس یونیورس 2015 که در لاس وگاس برگزار شد، یک لباس سفارشی که توسط برتا طرحی شده بود را به تن کرد.

لباس عروس

اولیویا جوردن در لباسی از برند برتا

از دیگر افراد مشهور می‌توان کیتلین بریستو ستاره آمریکایی کانال ABC را نام برد که در مراسم نامزدی خود با شاون بوث لباس عروس برتا را پوشیده بود.

لباس عروس

مراسم نامزدی کیتلین بریستو و شاون بوث

استایلیست‌های افراد مشهور بیش از پیش شیفته ی جدیدترین کالکشن های برند برتا شده اند.

دستاوردها:

طراحی لباس عروس برتا توسط کالین کاوی به عنوان یکی از ده برند برتر لباس عروس در هفته ی مد عروس نیویورک در سال 2015 انتخاب شده است.

علاوه بر این، برند برتا به تازگی به عنوان یکی از اصلی ترین طراحان لباس عروس که با استایلهای نوین و جسورانه اش باعث تحولات عظیمی در دنیای مد عروس در دنیا شده است، توسط مجله ی نیویورک تایمز برگزیده و معرفی شده است.

معتبرترین مجله های دنیای مد نظیر ال و ووگ، برند برتا را به عنوان یکی از برجسته ترین برندهای لباس عروس و شب معرفی کرده اند!

سونا هاشم پور

نظراتنوشتن نظر