;
بستن

کیسی ماسگریوز در لباس عروس برتا

سونا هاشم پور

کیسی ماسگریوز (Kacey Musgraves) خواننده و ترانه‌سرای با استعداد موسیقی سبک کانتری، در سال 2017 با روستون کلی ازدواج کرده است. کیسی، لباسی فوق‌العاده از برند برتا را به عنوان لباس عروس بر تن کرده بود.

لباس عروس

کیسی تصاویر شگفت انگیزی از مراسم ازدواجشان را در صفحه ی اینستاگرام و توییترشان به اشتراک گذاشته بود. جشن عروسی از هر زاویه ای رویایی به نظر می رسید، از چشم انداز با شکوه و سرسبز عروسی گرفته تا جو عروسی که بسیار گرم و خودمانی به نظر می‌آمد.

لباس عروس

کیسی در صفحه‌ی اینستاگرام خود نوشته بود: "هیچگاه در زندگی ام تا این اندازه احساس خوشحالی و آرامش نکرده بودم. ما زیر درختان زیبا عقد کردیم و سپس نوشیدیم و تا شب به رقص و پایکوبی مشغول شدیم" و سپس نوشت: "ما هیچوقت نمی توانستیم هیچکدام از این‌هارا بدون کمک خانواده و دوستان عزیزمان انجام دهیم."

لباس عروس

خوشحالی و عشق از هر کدام از عکس های عروسی به چشم می‌خورد و لباس عروس برتا به طور چشم نوازی در تن کیسی می درخشد.

لباس عروس

کیسی و استایلیستش با کمک هم توانستند لباس عروسی رویایی کیسی را برایش انتخاب کنند.کیسی از طرفداران دیرینه ی برند برتا است و از اینکه در روز عروسی اش لباسی از برند برتا بر تن خواهد کرد کاملاً مطمئن بوده است.

لباس عروس

لباس عروس کیسی از کالکشن NYC و مدل 17-135 می باشد، این لباس سراسر کار شده و با آستینهایی بلند و پشت باز است.

لباس عروس

در این لباس قسمتهایی از بدنه با حریر مخفی کار شده است. این لباس عروس ترکیبی از سیلوئیت کلاسیک، مهره دوزی در حاشیه های لباس، کمی براق بوده و زیبایی خیره کننده‌ای دارد.

لباس عروس

"این لباس عروس ظریف و زیباست و استایلی بوهمیایی دارد که متناسب با تم عروسی کیسی انتخاب شده بود."

لباس عروس

سونا هاشم پور

نظراتنوشتن نظر